גשם של כוכבים 15-16/8/2024 - לפרטים לחצו על הכוכב מצד שמאל
גשם של כוכבים - לחץ לפרטים 15-16/8/2024

חתונות בחאן בארותיים

 

הרעיון לערוך חתונות בחאן נולד כשאורח ניגש לעופר והבטיח:" כשאתחתן זה יהיה פה בחאן!"

חלפו להן שלוש שנים הבחור חזר אלינו: "זוכרים אותי? מצאתי את בחירת ליבי". הבטיח וקיים. חתונה ראשונה נערכה בחאן – חוויה מרגשת לאורחים ולנו. הבנו את הזכות שנפלה בחלקנו ומאז נערכות אצלנו חתונות קסומות.

ארוע מיוחד שמתחיל היום ומסתיים מחר – חוויה מיוחדת ועוצמתית עם נגיעה בקסמיו של המדבר – הארוע שמתחיל לפני שקיעת השמש ונמשך על פני יומיים.

הוא מסע של מראות, שקיעות וזריחות, צלילים, ריחות וטעמים שמעוררים לנו את כל החושים. ביחד נסב לאכול סביב מגשים עמוסים במטעמים וכל טוב, נשב סביב המדורה עם פינג'ן קפה ותה כשמרבד כוכבים פרוס מעלינו.

לכל דבר יש עת ואצלנו בחאן מכבדים את הרגע.

אתם מוזמנים להתמסר לקצב המדברי הנינוח, לרוגע ולפשטות שלעיתים נשכחים במרוץ החיים, לזמן איכות עם המשפחה והחברים וביחד לחוות רגעים קסומים של אושר בברית בין הלבבות.

 

 

כתבו על החתונות שלנו

 

יוני 2015

לעופר, אורי וצוות חאן בארותיים היקרים

רוב תודות על האירוע המושלם. ההחלטה לערוך חתונה לא שגרתית שתמשך על פני יומיים ותערך במדבר לוותה אצלנו בלא מעט חששות ופחדים. מהשיחה הראשונה על כוס הקפה השחור עם עופר כשהגענו על מנת להתרשם מהמקום ועד לכוס התה של סגירת החשבונות עם אורי מספר שעות לאחר סיום האירוע, הרגשנושאנחנו יכולים לסמוך עליכם ועל הצוות בעיניים עצומות, לשחרר ולהנות מיופיו של המדבר ומההתרגשות הגדולה סביב האירוע.

האירוע תקתק, האוכל והשתייה הוגשו בנדיבות, הצוות היה חייכני ומקסים והחאן קרן מאושר גדול.

לא יכלנו לאחל לעצמינו התחלה טובה מזו לחיינו המשותפים.

תודה תודה תודה

הדס ונועם

Languages

דילוג לתוכן