גשם של כוכבים 10-12/8/2023 - לפרטים לחצו על הכוכב מצד שמאל
גשם של כוכבים - לחץ לפרטים 10-12/8/2023

שלום לכם אורחי החאן ,חברנו היקרים
אנחנו מאוד מתגעגעים...מתגעגעים לכם חווים אתנו שיגרה של מדבר ,למדורה ,לתה ,הקפה, ללהיזרק על הערסל לשקיעות האדומות למרחב המדבר
החלטנו לחזור ולחוות את זה אתכם כאן בחאן
אנחנו חוזרים לארח,כן המתכונת הרגילה שכוללת את ארוחות הערב והבוקר ,כן בהתאם להנחיות , כן בהתאם לתנאים ולמצב ולשינויים, ולכל הלא נודע הזה מסביבנו.
אבל כן חוזרים לארח
ממש נשמח לפגוש אתכם שוב כאן בחאן בארותיים
חיבוק גדול עופר וגלי, אורי ורובין, עירית וצוות החאן

לאורי, עופר, וכל הצוות התותח של חאן בארותיים

כשמזמינים אורחים למדבר זה מלווה בדרך כלל בהנמכת ציפיות מצדם בכל הקשור לאיכות – או במילים פשוטות, אנשים באים בראש שהם יאכלו חול ויישנו על חצץ.
אנחנו לא יכולים להתחיל לתאר לכם כמה פיות של חברים ומשפחה נפערו מהקפדנות המטורפת על כל פרט ופרט בחתונה, והכל בזכותכם – האוכל פשוט אבל מושלם, החאן שמעוצב בצורה מעלפת ומעודנת, השירות שמצליח להיות מפנק בטירוף אבל גם בגובה העיניים. הצלחתם להפוך חוויה מורכבת של יומיים עם קהל של מאתיים איש לנעימה וקלילה.
אז תודה ענקית לכם, צוות חאן בארותיים – לא על אירוח, כי זה לא מה שהיה שם – תודה על שהכנסתם אותנו למשפחה. תודה שזרמתם עם כל הרעיונות שלנו…איזה כיף היה לראות את הצוות מצטרף להתקרחנות ומעלה איתנו ענן אבק.
שמחים להעיד שבדיעבד כל מי שקילל אותנו על כל קילומטר שסחבנו אותו דרומה, בנסיעה חזרה הבייתה התבאס על כל מטר שהוא מתרחק מהחאן…
כבר הבטחנו לעצמנו שנחזור אליכם מדי שנה לכבוד יום הנישואים.

טלי ושחף לוי

קודם הבא

Languages

דילוג לתוכן