גשם של כוכבים 10-12/8/2023 - לפרטים לחצו על הכוכב מצד שמאל
גשם של כוכבים - לחץ לפרטים 10-12/8/2023

שלום לכם אורחי החאן ,חברנו היקרים
אנחנו מאוד מתגעגעים...מתגעגעים לכם חווים אתנו שיגרה של מדבר ,למדורה ,לתה ,הקפה, ללהיזרק על הערסל לשקיעות האדומות למרחב המדבר
החלטנו לחזור ולחוות את זה אתכם כאן בחאן
אנחנו חוזרים לארח,כן המתכונת הרגילה שכוללת את ארוחות הערב והבוקר ,כן בהתאם להנחיות , כן בהתאם לתנאים ולמצב ולשינויים, ולכל הלא נודע הזה מסביבנו.
אבל כן חוזרים לארח
ממש נשמח לפגוש אתכם שוב כאן בחאן בארותיים
חיבוק גדול עופר וגלי, אורי ורובין, עירית וצוות החאן

היי אורי,

מה שלומכם? אנחנו עוד מתענגים על רגעים מהמדבר וכל הסביבה שלנו עוד מתרגשים מהחוויה שהיתה שם.

24 שעות של קסם במדבר עם אווירה של שקט, זמן לקשקש ולרקוד ולנמנם ולטייל עם הגמלים ולראות כוכבים.
חצי שנה אחרי ועוד כולם מדברים על החוויה הבלתי נשכחת שהיתה שם. מהרגע שכף רגלנו דרכה בעזוז הרגשנו את הייחוד שלהם.
אורי מהחאן ממש התעקש לזרום עם הפשטות של המקום ולקחת את החבילה שהם מציעים בלי תוספות, זה נראה לנו מאד מוזר כי מההכרות הקצרה עם תעשיית החתונות רק מציעים כל הזמן לשדרג ולהוסיף עוד דברים שינפחו את המחיר. אורי אמר שזה מה שהם עושים בחאן, זה עובד יופי וזה מה שהם מציעים. אין סיבה לקחת תוספות לתפריט שיהיה מגוון יותר או עוד אקסטרות. החבילה שהם נותנים כוללת הכל וכל מה שלנו נשאר זה לדאוג לדיג'יי וצלם. ובאמת כך היה. DJ ORLY עליה הם המליצו לקחה אותנו למסע מוזיקלי במדבר ומרגע הקמת האירוע דרך האוכל המושלם והטעים כל כך, אנשי הצוות החייכנים שעבדו קשה אבל הרגשנו מכל הלב שהם שם כדי לשמוח איתנו ועם האורחים, האלכוהול האיכותי, השקיעה, הכוכבים, הזריחה וטיול הגמלים שחשבנו שרק הילדים יקחו ובסוף ממש כל האורחים (גם המאד מבוגרים) נהנו מזה מאד.
לקחנו צימרים בעזוז בשביל האורחים המפונקים יותר אבל בדיעבד כולם רצו להשאר בחאן כי נוח וכיף וביחד.

הפשטות עליה התעקשו היתה הדבר הכי נכון לזרום איתו, ולכל אורך הדרך הרגשנו שאנחנו בידיים טובות ויכולים לסמוך עליהם. ממליצים בחום. והנה חלק מהקסם שהיה לנו:

לחץ לצפיה בסרטון

דנה ובן.

קודם הבא

Languages

דילוג לתוכן